دانلود کتاب صوتی مهارتهای کاربردی فروش تلفنی

دانلود کتاب صوتی مهارتهای کاربردی فروش تلفنی

قبل از خرید حتما توضیحات را کامل مطالعه نمایید

صفحه اصلی
راهنما
محصولات
لیست فروشگاه ها
درباره ما
قوانین
نقشه سایت
تماس با ما

دانلود کتاب صوتی مهارتهای کاربردی فروش تلفنی

10,500 تومان قیمت
دانلود کتاب صوتی مهارتهای کاربردی فروش تلفنی

دانلود کتاب صوتی مهارتهای کاربردی فروش تلفنی


دانلود کتاب صوتی مهارتهای کاربردی فروش تلفنی

عنوان کتاب: مهارتهای کاربردی فروش تلفنی

نویسنده: وارن گرشس

مترجم: لیلا نظری

گوینده: فرزاد شیرمحمدی

فرمت فایل ها: mp3

تعداد فایل ها: 1

حجم کل فایل ها: 47 مگابایت

مدت زمان پخش: 1 ساعت و 8 دقیقه

زبان: فارسی

توضیحات:

کتاب صوتی مهارت های کاربردی فروش تلفنی ترجمه‌ای از سمینار وارن گرشس با موضوع افزایش بهره‌وری در بازاریابی تلفنی است که ترفندها و تمرین‌هایی را در جهت توسعه‌ی بازار و جذب مشتری از طریق تماس تلفنی مطرح ساخته که از شما بازاریابی حرفه‌ای بسازد.
این فایل صوتی به شما می‌آموزد که چگونه بیاندیشید، چگونه برنامه ریزی کنید، با چه لحنی صحبت کنید و چه کلماتی ادا کنید که توجه مخاطبتان را به خود و محصول و برندتان جلب نمایید.

سال‌هاست که از تماس تلفنی، به‌عنوان یکی از شیوه‌های بازاریابی و برقراری ارتباط با مشتری استفاده می‌شود. در این کتاب صوتی، وان گرشس به‌عنوان یک کارآفرین و استاد برندسازی، ترفندهایی عملی و خوبی را برای ایجاد ارتباط موثر و جذب مشتری و به ثمر رساندن یک فروش تلفنی حرفه‌ای، ارائه می‌دهد.

وی تاکید دارد که برای مدتی، تماس‌های خود با مشتریان را ضبط کنید، بارها و بارها گوش کنید و ارزیابی نمایید و از آن پس، اشتباهات پیشین خود را اصلاح کنید. گرشس به شما می‌آموزد که چگونه با یک تماس تلفنی، مشتری را برای قرار ملاقات حضوری راضی و آماده نمایید. کسب دانش و پرورش مهارت های کاربردی فروش تلفنی، از شما یک نماینده فروش حرفه‌ای و موفق می‌سازد که در اغلب مذاکرات و تماس‌های تلفنی‌اش، جواب «بله» می‌شنود. کتاب صوتی حاضر، از سوی انتشارات کلید توسعه آموزش مثبت، تهیه و عرضه شده است تا شما را در جهت کسب مهارت‌های لازم در فروش تلفنی موفق، راهنمایی کند. شنیدن کتاب صوتی مهارت های کاربردی فروش تلفنی، برای مدیران بازاریابی و نماینده‌های فروش خرد و کلان، سودمند خواهد بود و به آن‌ها کمک خواهد کرد تا بازار هدف خود را تعیین نمایند، مذاکره کننده‌ی بهتر و قوی‌تری باشند، میزان فروش خود را توسعه بدهند و از زمان و انرژی خود در هر تماس تلفنی، بیشترین و بهترین بهره را ببرند.

 

 

 

 

 

فروشگاه آنلاین محصولات فایلی

پشتیبانی خرید:

09332126947

nradownload@yahoo.com

خرید

پرداخت آنلاین
درصورت نداشتن ایمیل از ایمیل زیر استفاده کنید

zeefile.ir@gmail.com

mouse corsair

بازار اجتماعی باسلام

25,000 تومان تخفیف خرید اول

ثبت نام رایگان